DermaOXY

Czym jest DermaOXY?

Infuzja tlenowa DermaOXY ® (patent duński) oparta jest na wtłaczaniu preparatów aktywnych do głębokich warstw skóry za pomocą czystego tlenu. DermaOxy® NIE JEST oxybrazją.
 
DermaOXY® to synergiczne połączenie dwóch technologii: wprowadzania w skórę wysoce skoncentrowanych składników aktywnych w postaci serum za pomocą tlenu, oraz terapii czystym tlenem odpowiednio stężonym i sprężonym. Skoncentrowane składniki aktywne w postaci serum, wtłaczane są za pomocą tlenu do głębokich warstw skóry, dzięki czemu pierwsze efekty widoczne są natychmiast po zabiegu.
Skóra nabiera wyraźnie młodszego wyglądu, emanuje zdrowiem i witalnością.
 

Zabieg jest bezinwazyjną, kosmetyczną i bezbolesną alternatywą dla BOTOXU.

 
Spektakularne efekty osiągamy dzięki silnie skoncentrowanym składnikom aktywnym, takim jak: kwas hialuronowy, wyciąg z jadu węża (pseudobotox), peptydy, antyoksydanty, witaminy i minerały oraz ekstrakty z alg. Zabieg przedłuża także działanie iniekcji i innych zabiegów estetycznych.
 

DermaOXY przed i po

 

Efekty zabiegów DermaOXY widoczne są natychmiast po jednym zabiegu. Podczas całej kuracji następuje zmiana w strukturze skóry na poziomie komórkowym.
 
Efekty DermaOXY® na twarz, szyję i dekolt
  • wypełnienie zmarszczek
  • głębokie nawilżenie na poziomie komórkowym
  • wygładzenie okolic oczu
  • wypełnienie ust
  • poprawa struktury, napięcia i elastyczności
  • podniesienie owalu twarzy
  • witalność i młody wygląd
  • rozjaśniona i zdrowa skóra

 

 
 

Zabieg jest całkowicie bezbolesny, odczuwa się przyjemne chłodzenie oraz lekkie mrowienie.

Efekt po 1 zabiegu utrzymuje się do miesiąca, natomiast po serii zabiegów nawet do pół roku. Zabieg może być stosowany jednorazowo „przed wielkim wyjściem” lub w serii – w celu uzyskania jeszcze lepszego efektu.

Dla podtrzymania efektów, zaleca się zabiegi przypominające.

Zabiegi dermaOXY przeznaczone są dla każdego typu skóry (jedyne przeciwwskazanie do zabiegu to opryszczka i przerwana ciągłość skóry). Zabieg infuzji tlenowej polecany jest kobietom w ciąży czy cierpiącym na nowotwory. W przypadku młodej skóry, działamy prewencyjnie, zapobiegając procesom przedwczesnego starzenia, utracie wody oraz spadku napięcia skóry. W przypadku skóry dojrzałej, redukujemy i niwelujemy efekty niekorzystnego upływu czasu, zmieniając strukturę i kondycję skóry.

 

GWIAZDY POLECAJĄ DERMAOXY 

 

logo
logo
logo
logo
logo